Bez nazwy-2 kopia

MCKEEN-BEEF to GWARANCJA JAKOŚCI, BEZPIECZEŃSTWA I CENY.

 

Spółka MCKEEN-BEEF posiada ubojnię bydła wraz z chłodnią składową w miejscowości Linne oraz zakład rozbioru i pakowania wołowiny w miejscowości Lisków.

MCKEEN-BEEF to firma z ukształtowaną pozycją wśród producentów wołowiny zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jednym z głównych celów firmy jest stały rozwój oraz podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług.

MCKEEN-BEEF zamierza systematycznie inwestować w nowoczesne technologie oraz  park maszynowy. Firma zatrudnia odpowiednio wykształconą i wyspecjalizowaną kadrę pracowników zarówno na szczeblu kierowniczym jak i produkcyjnym.

Produkty MCKEEN-BEEF trafiają do klientów państw Unii europejskiej oraz krajów trzecich.
Produkt gotowy spółki stanowią głównie elementy wołowe oraz mięsa drobne, produkowane i pakowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii gwarantujących stałą jakość oraz bezpieczeństwo produktu.

 

Wiodącymi rynkami zbytu są rynki krajów unii europejskiej. W latach 2015-2016 spółka pozyskała uprawnienia eksportowe do Krajów Trzeciego Świata.

 

Aby zagwarantować bezpieczeństwo produktu podczas transportu MCKEEN-BEEF posiada własne środki transportu oraz korzysta z usług firm spedycyjnych posiadających certyfikaty oraz polisy ubezpieczeniowe.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY W CELU OTRZYMANIA INDYWIDUALNEJ OFERTY

Ubojnia

Rozbiór

Chłodnia składowa

Transport

Galeria